בניית אסטרטגיה שיווקית לעסקים - Media Eaters מדיה איטרס

בניית אסטרטגיה שיווקית לעסקים

שיווק טוב תלוי בתזמון נכון, התאמה לקהל היעד, שיפור תוך כדי תנועה ובעיקר תכנון מראש, כדי שנהיה מוכנים לכל. הרי לא הייתם מחכים שייגמרו הפיצוחים בקיוסק שלכם – ורק אז מזמינים סחורה חדשה.

הצוות שלנו יעזור לכם לתכנן את המהלכים השיווקיים שלכם לטווח הארוך. נאפיין את השירות שהעסק שלכם מציע, נמפה את השוק ונתאים את הפרסום בפלטפורמות השונות כדי שתמקסמו את המכירות ותעמדו ביעדים. 

ניסיון של מעל ל-14 שנים בהגדלת מכירות

לא בכדי אומרים ש״אין חכם כבעל ניסיון״. אנו מחזיקים בשנים רבות של ניסיון ויחד צמחנו עוד מתקופת האופליין בה כדי לפרסם היה צריך לתפוס למספר שבועות עמוד בעיתון מודפס בכמה אלפי שקלים או לשריין סכומי עתק על מנת לפרסם בטלויזיה בתקופות בהם אפקטיביות הפרסום לא הייתה מדידה והיינו זורקים את החכה בתקווה שמשהו יתפס והפעולה תתרגם עצמה למכירה. יחד הכרנו את גוגל, יחד הקמנו את פייסבוק וכשהקהל הצעיר החל לנטוש לאינסטגרם התפתחנו גם לשם. כשהתוכן הפך להיות המלך השולט בביצת הפרסום קיבלנו עלינו את עול מלכותו ולמדנו גם את פלטפורמות הפרסום טאבולה ואאוטבריין וכך, במשך 14 השנים האחרונות, צמחנו יחד עם השינויים הגדולים ביותר שחווה עולם הפרסום ועל בשרינו למדנו מה עובד ומה פחות וכמה חשובה כתיבת האסטרטגיה המקדימה לפעולות השיווק וכמה חשוב התכנון קדימה.

אם אתם מעוניינים לבחון את אפשרויות העבודה יחד, השאירו לנו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם.

עבודות שלנו

שניפגש? הקפה עלינו...

פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט