אתרי אינטרנט ואפליקציות

לסטודיו שלנו ניסיון רב בעיצוב ותכנות אתרי אינטרנט למגוון בתי עסק בארץ ובעולם. ניסיון זה מקנה לנו את הזכות לדעת מה נכון לעסק שלך ומאפשר לנו לתת לך את הפתרונות הטובים ביותר בתמורה לתקציב המשתלם ביותר והרי, ביננו.. אף אחד לא בונה אתר כדי שישב בצד ולא ימכור עבורנו את המוצרים שלנו.. כל בית עסק שמגיע לבנות אתר רוצה באופן חד משמעי יותר מכירות לעסק שלו ובשביל זה אנחנו כאן.

בעת הגעתך אלינו, אנו נבחן לעומק את העסק שלך ובטרם ניגש לעבודה המעשית הכוללת איפיון, עיצוב ותכנות של אתר האינטרנט/ האפליקציה אנו נקיים מחקר שוק מעמיק בנוגע לתחום העיסוק שלך, נבחן את המתחרים שלך ואת כל נכסיהם
הדיגיטליים, נלמד לעומק את האפשרויות העומדות לרשותך ואת משמעותן ורק לאחר הסקת המסקנות המקצועיות ושרטוט הדרך המתאימה לך נתחיל בתהליך בניית האתר/ האפליקציה ונוביל אותך ואת העסק שלך להצלחה.

אילו אתרי אינטרנט אנו בונים?

הסטודיו שלנו מתמחה בבניית אתרי תדמית, אתרי סחר, פורטלי תוכן מתקדמים, עמודי נחיתה ועוד. האתרים נבנים על מערכת וורדפרס הבינלאומית, הם מונגשים בכפוף לחוק החדש ועומדים בתקנות המחמירות של איגוד האינטרנט הישראלי ותקנות גוגל המתעדכנות מעת לעת.

ואפליקציות - מה איתן?

אנחנו רק נאמר שהאפליקציה של מקס ברנר, האפליקציה של בירבזאר והאפליקציה של רשת קמפאי האהובה – כל אלו, אנחנו עשינו… עכשיו, תחליטו אם בא לכם להיפגש איתנו בנוגע לזה או לא 🙂

שניפגש? הקפה עלינו...

Please leave this field empty.

פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט