אתרי אינטרנט ואפליקציות - Media Eaters מדיה איטרס

אתרי אינטרנט ואפליקציות

לצוות מדיה איטרס ניסיון רב בעיצוב ותכנות אתרי אינטרנט למגוון בתי עסק בארץ ובעולם. ניסיון רב שנים זה מאפשר לנו לתת לך את הפתרונות הטובים ביותר לאחר איפיון מדוייק של מכלול הנתונים.

בעת הגיעך אלינו אנו נבחן לעומק את העסק שלך ובטרם ניגש לעבודה המעשית הכוללת איפיון, עיצוב ותכנות של אתר האינטרנט/ האפליקציה אנו נקיים מחקר שוק מעמיק בנוגע לתחום העיסוק שלך, נבחן את המתחרים ואת כל נכסיהם הדיגיטליים, נלמד לעומק את האפשרויות העומדות לרשותך ואת משמעותן ורק לאחר הסקת המסקנות המקצועיות ושרטוט הדרך המתאימה לך נתחיל בתהליך בניית האתר/ האפליקציה ונוביל אותך ואת העסק שלך להצלחה.

 

אנו שואפים לתת תמורה מלאה לתקציב העומד לרשותך, לצד שקיפות, הגינות ויחס אישי וחם לכל אורך הדרך. ההצלחה שלך היא ללא ספק ההצלחה שלנו.

אילו אתרי אינטרנט אנו בונים?

צוות המשרד שלנו מתמחה בעיצוב ותכנות דפי נחיתה, אתרי תדמית, אתרי סחר, פורטלי תוכן מתקדמים, עמודי נחיתה ועוד. האתרים נבנים על מערכת וורדפרס הבינלאומית, הם מונגשים בכפוף לחוק החדש ועומדים בתקנות המחמירות של איגוד האינטרנט הישראלי ותקנות גוגל המתעדכנות מעת לעת.

ואפליקציות - מה איתן?

אנחנו רק נאמר שהאפליקציה של מקס ברנר, האפליקציה של בירבזאר והאפליקציה של רשת קמפאי האהובה – כל אלו, אנחנו עיצבנו… עכשיו, תחליטו אם בא לכם להיפגש איתנו בנוגע לזה או לא 🙂

שניפגש? הקפה עלינו...

פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט