קידום אתרי אינטרנט - Media Eaters מדיה איטרס

קידום אתרי אינטרנט

קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO)

נעים מאד. אם הגעתם עד לכאן, כנראה הבנתם את חשיבות קידום האתר שלכם בגוגל. אם עדיין אתם מרגישים שזה לא שלם ואתם לא בדיוק שם, זה בסדר גמור, אתם יכולים לעזוב את האתר ולחזור כשתרגישו מוכנים מספיק.

 

אם המשכתם לקרוא למרות שאמרנו לכם לצאת זה מצויין כי המשמעות היא שאתם מבינים הייטב כי קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO) הוא האפיק האפקטיבי והרווחי ביותר בקרב חברות וארגונים. כל חברה המעוניינת בהגשמת חזונה העסקי ובהגדלת מחזורי מכירותיה מחוייבת למקם עצמה גבוה בעמודי החיפוש של גוגל.
המשרד שלנו בעל ותק של למעלה מ – 10 שנים בקידום אתרים אורגני בגוגל ומספק תוצאות מדהימות למגוון לקוחות מתחומים שונים. אנו מקפידים על קידום אתרים איכותי, מקצועי ומעמיק אשר מתמקד בהשגת מטרות שיווקיות ויעדים ברורים תוך דגש על השגת ביצועים מקסימליים מתהליך קידום האתר בגוגל.

 

מומחי מחלקת קידום האתרים שלנו ישמחו לספק גם עבורכם קידום אורגני אפקטיבי.

פרסום בגוגל אמצעות ניהול קמפיין ממומן PPC

אלפי אנשים מחפשים מדי יום בגוגל אחר מוצרים או שירותים שונים, פרסום בגוגל מאפשר לכם לקבל חשיפה רבה ללקוחות פוטנציאליים ע”י ניהול קמפיין פרסום מקצועי והצגת מודעות פרסום בתוצאות החיפוש של גוגל.

 

ניהול קמפיין פרסום בגוגל דורש ידע, ניסיון ומקצועיות בכדי למקסם את תקציב הפרסום ולהביא לביצועי קמפיין מקסימליים. חברתנו הינה מהחברות המובילות בישראל בניהול קמפיינים ממומנים בגוגל ופועלת בתחום כבר מעל 10 שנים.

 

מומחי הפרסום שלנו יספקו לכם שירות מקצועי ומעקב וליווי צמוד בניהול קמפיין פרסום בגוגל וקבלת תוצאות מקסימליות והשגת יעדי המכירות שלכם.

שיווק באמצעות תוכן Content Marketing

השיווק מתבצע בעזרת שתי פלטפורמות נפרדות (טאבולה ואאוטטבריין) אשר מעניקות לבעלי עסקים את האפשרות להציג את התכנים שלהם באתרי תוכן מובילים, איכותיים ורלוונטיים לקהל היעד שלהם. המבקרים באתרי התוכן נחשפים לתוכן של המפרסמים ורק במידה והם לוחצים לקריאת הכתבה מתבצע חיוב. במידה והכתבה אינה נקראת – לא מתבצע חיוב כלל.

עבודות שלנו

שניפגש? הקפה עלינו...

פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט