איך הופכים צמידים למותג בלתי נשכח? - Media Eaters מדיה איטרס

איך הופכים צמידים למותג בלתי נשכח?

אינסטגרם היא כבר מזמן מקור הכנסה משמעותי עבור מגוון מותגים. יש עסקים שהפרסום באינסטגרם עובד להם יותר ויש עסקים שפחות – הכל תלוי בכמה משקיעים בפלטפורמה הפרסומית בה בוחרים לפרסם. במאמר זה אנו בוחרים לקחת כדוגמא את מותג הצמידים הבינלאומי puravida שעושה עבודה מושלמת באינסטגרם שגם אם ממש מנסים – אי אפשר להתעלם ממנה.

בארץ, כמו בעולם, ישנה כמות מטורפת של חנויות תכשיטים ומוצרי תכשיטים המייצרים תכשיטים מדהימים אבל לא מצליחים למכור אותם ולצמוח. אותנו זה לא מפליא היות ומדובר במשימה לא פשוטה בכלל. בימינו, יש כל כך הרבה זירות דיגיטל וכל כך הרבה אפשרויות מפתות שרוב העסקים פשוט “נופלים בין הכיסאות” בעוד שהם ממש מתאמצים “לרקוד בכל החתונות”….

סוד ההצלחה טמון בתכנון נכון ותכנון נכון מתחיל בראש ובראשונה בבחירת הפלטפורמה הראשית ממנה מחליטים לצמוח.
במקרה של מותג הצמידים puravida, הפלטפורמה שנבחרה לפעילות עיקרית היא אינסטגרם. ברגע שהמותג סימן לעצמו מטרה להפוך למותג חם ופעיל שמוכר עשרות אלפי צמידים בכל חודש בכל רחבי העולם הוא החל לסמן וי על מגוון משימות שהוא מקפיד לבצע, ביניהן: הגדרת קהל היעד בצורה מדוייקת, הגדרת מסרים בהתאם לסוגי הצמידים והתאמתם לקהל היעד הספציפי (תסכימו איתנו שלרוב היפית לא תענוד צמיד מזהב עם אבני יהלום משובצים ולהפך), הפקת ימי צילומים מרוכזים בנושאים שונים ולקהלי יעד שונים והשקעת תקציבים גדולים בבניית קמפיינים פרסומיים מגוונים.

 

אם יש משהו שאנחנו יודעים הייטב בנוגע לשיווק באינסטגרם זה שברגע שמתכננים תוכנית שיווק מוקפדת ומדוייקת – מצליחים.
יש לנו תאוריה שאומרת שאם מוצר נמכר פעם אחת – הוא ימכר גם מאות פעמים ולמה? כי כמו האדם כמו שקנה את המוצר – יש עוד מאות.. רק צריך לאתר אותם ולפנות אליהם במסר המדוייק להם.

התכשיטים שלכם יכולים להיות מדהימים אבל אם לא תשווקו אותם בצורה נכונה ותהיו קשובים לדרך שיווק מוכוונת קהל יעד – הם ישארו מדהימים במגרה. מותג הצמידים פורה וידה, בהשקעה מדהימה, גורם לכל צמיד להיראות מיליון דולר וקהל היעד מזמין אותו בכמויות. הצלחת המותג היא לחלוטין תוצר של איפיון נכון של דרך הפעולה וזו דוגמא נהדרת שכדאי מאד להיכנס וללמוד אז לחצו כאן עכשיו, צאו מהאתר שלנו ועשו להם follow !!
תאמינו לנו – גם אתם רוצים צמידים כאלו ויותר מזה – גם אתם רוצים פרסום כזה באינסטגרם! 😉

לינק לאתר המושלם: www.puravidabracelets.com

 

פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט