איך יוצרים מותג מוצלח ובתוך 4 שנים הופכים אותו לרשת? - Media Eaters מדיה איטרס

איך יוצרים מותג מוצלח ובתוך 4 שנים הופכים אותו לרשת?

מדיה איטרס מחלקת מיתוג

כל בעלי העסקים שואפים להקים עסק מוצלח אך הדבר ידוע כלא פשוט בכלל.
בתחום המזון וחיי הלילה רוב המסעדות והבארים נפתחים ונסגרים באותה הנשימה תוך השקעה של מיליוני שקלים במיתוג, עיצוב פנים, פרסום, ניהול צוות המקום, ניהול הסחורה ועוד השקעות שונות ורבות כך שלפתוח עסק בתחום המזון וחיי הלילה ואף להצליח לשכפל אותו בתוך 4 שנים ל – 7 סניפים מצליחים זו משימה כמעט בלתי אפשרית.

בר הפטריקס – הבר האירי עשה זאת ובגדול.
בתוך 4 שנים הוא שכפל את ההצלחה שלו ל – 7 סניפים מוצלחים שפועלים בתל אביב, ראשון לציון, ירושלים, חיפה ועוד ערים ברחבי ישראל.

כשהפרוייקט עמד לנגד עינינו הדבר האחרון שהתכוונו לעשות הוא לצאת ידי חובה ולמתג עוד בר אירי עם סמל שכולל את כוס הבירה המוכרת ועלי התלתן הירוקים שהעולם מאס בהם. רצינו להגיש ללקוח מיתוג ברמה הגבוהה ביותר. מיתוג שיתאים לבר שבעתיד הלוגו שלו יוכל להתנוסס בגאווה באמצע קמדן טאון בלונדון או כל מיקום אסטרטגי בינלאומי הידוע בהצלחותיו ולמרות שהמותג עדיין לא פרץ לחו״ל שכפול המיתוג שלנו ל – 7 סניפים ברחבי הארץ מבחינתנו זו הצלחה גדולה.

תוך יצירת אסטרטגיה מוקפדת הפורטת את עיקרי המותג בצורה מדוייקת יצרנו דרקון מלא עוצמה המלווה בכוכבים הצבועים בצבעי דגל אירלנד אשר מיקמנו בתוך מגן עתיק עשוי פלדה משוריינת. האגדות העממיות של צפון אירלנד הזהירו מאז ומתמיד מדרקונים, ענקים ומלכות נקמניות וכל מי שראה משחקי הכס מכיר את הדרקונים של חליסי שמלווים אותה ומסייעים לה להילחם על כס המלוכה כך שאין דרך מדוייקת יותר לתאר מוקד בילוי לילי עם ניחוח אירי עם מעל 100 סוגי בירות מכל רחבי העולם מאשר בצורה המדוייקת הזו.

 

שפת המותג ואסטרטגיית הפרסום יצרו מותג בלתי נשכח שאי אפשר להתעלם ממנו או להתבלבל ביכולתו להגיע רחוק מאד.
את שפת המיתוג שיצרנו עבורם תוכלו לראות בלחיצה כאן  
ובינתיים חשוב שתצפו בדוגמית מההצלחה המסחררת של הסניפים:

פטריקס תל אביב : 

פטריקס ראשון לציון מתחם יס פלאנט: 

פטריקס ראשון לציון מתחם הרובע: 

פטריקס הכרמל, חיפה

לסיכום, בבואכם לפתוח עסק ובמיוחד עסק בתחום המזון או חיי הלילה חשוב מאד שלא תיגשו למיתוג העסק ותבצעו אותו ״על הדרך״ כיוון שלא כך בונים עסק מצליח. בכדי להגיע רחוק ולהגשים את המטרות העסקיות שלכם חשוב שתנשמו נשימה עמוקה, תעשו בדיקה יסודית ותבחרו חברת מיתוג מקצועית ויחד איתם תשקיעו את הזמן והתקציב על מנת לגרום לכך שתגיעו כמה שיותר רחוק. 

כמובן שחשוב מאד שגם לאחר הקמת העסק ובמיוחד כזה נוגע לתחום המזון וחיי הלילה תנהלו את העסק שלכם כמו שצריך עם דגש על שירות לקוחות ברמה גבוהה מאד אבל זה כבר תלוי בכם אז לא נרחיב על כך… 

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה בתהליך הקמת המותג
ונמצאים כאן עבורכם לכל שאלה ועניין.

ליצירת קשר איתנו וקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות לחצו כאן 

פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט