פרסום בטוויטר - Media Eaters מדיה איטרס

פרסום בטוויטר

היום כבר אי אפשר בלי טוויטר. למה ומדוע תגלו בתוך הבלוג

אחת מהרשתות החברתיות הגדולות ברשת, בעלת 500 מליון משתמשים. הפרסום בטוויטר יכול להיות טוב לפרסום מוצרים, אירועים, חשיפה או איסוף עוקבים ובכל הוא יוצר קשר ישיר עם הלקוח עד 140 תווים למודעה.
בטוויטר קיימת אפשרות של הגולש להגיב, לשתף או לסמן ציוץ כאהוב. כמו בפייסבוק, גם לטוויטר קיימת מערכת שמסווגת מודעות לפי תחומי עניין של גולשים וכן, מערכת ניהול קמפיינים עם כלים שמאפשרת למפרסם לקבל מידע מפורט על המוצרים שלו ולשלוט על התקציב בצורה מבוקרת.
שלושה סוגי פרסום קיימים בטוויטר:
– ציוצים ממומנים- אלו מופיעים בציר הזמן של הגולש או בתוצאות החיפוש. כמו במודעות של גוגל אדוורדס. המפרסם יכול להכווין את המודעות לקהל מסוים, אם למשתמשי מכשיר נייד או אם לפי מיקום בעולם. ציוץ ממומן בטוויטר מתומחר לפי כל תגובה של הגולש אל המודעה. קמפיין ממומן בא לעורר מודעות בעיקר.
– טרנדים ממומנים- נושאי שיחה על סדר היום יופיעו בציר הזמן של הגולש. כרגע פרסום זה עדיין בשלב התחלתי.
– חשבונות ממומנים- מופיע בתוצאות החיפוש והם יופיעו למשתמשים על פי עוקבים משותפים או מיקום גיאוגרפי. התשלום הוא לפי עוקבים שנוספים לחשבון.
טוויטר אנליטיקס היא תוכנת מעקב של טוויטר המאפשרת למפרסם בקרה ושליטה על פעילויות בקמפיין שלו. התוכנה מציעה מדדים שעוזרים לנתח את ההשפעות של הקמפיין על המשתמשים.
תעריף מודעה בטוויטר הוא תלוי מוצר כך שברגע שהתקציב אוזל, כך המודעה מפסיקה להתקיים. אם כן, הפרסום בטוויטר עובד בעיקר על מלאכת השיתוף של המשתמשים.
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט