באזז ויראלי ברשת האינטרנט - Media Eaters מדיה איטרס

באזז ויראלי ברשת האינטרנט

היום, כשהמרחב הוירטואלי נמצא בתחרות קשה, כדאי להשתמש בגורמים מיוחדים כדי ליצור מוניטין חיובי ואיכותי ברשת.

 הבאזז הויראלי מחדיר את המותג שלכם לתודעת הלקוח בצורה קצת שונה. מדובר על קמפיין שיווקי שמטרתו לעורר תגובת שרשרת ברשת האינטרנט כדי לחשוף כמה שיותר אנשים לסיטואציה ובכך לחשוף אותם למותג. הבאזז עצמו הוא בעצם סיפור, מכתב או תקרית שבאה לעורר רעש תקשורתי.
הבאזז הויראלי מועבר דרך הגולשים אל החברים שלהם- מה שמחזק את האמינות במוצר ומחזק את המוניטין של העסק. באזז ויראלי מאפשר קידום אתרים יותר אפקטיבי הודות ללקוחות שמדרגים את האתר במקום גבוה. כמה דרכים קיימים להפצת הבאזז:
– שליחת ניוזלטרים ללקוחות קיימים זו דרך נוספת להפצת המוצרים שלכם:
– שימוש ברשתות חברתיות שחבריהם כל העת מנהלים שיח על ענייני דיומא ומשתפים קבצים. מומלץ לפתוח דף עסקי בפייסבוק כדי לתת בית לביטוי לכל אותם גולשים.
– יוטיוב זו דרך מאוד מקובלת לפיתוח באזז ויראלי בשל העובדה שסרטונים יכולים להעביר את המסר, החברה או המוצרים בצורה מעניינת ומהירה.
כדי ליצור באזז ויראלי אפקטיבי כדאי לפנות לאנשי מקצוע שמומחים בקידום אתרים. הם יודעים כיצד לגרום לבאזז הויראלי להתפשט בערוצים הנכונים תוך פנייה לקהל היעד שהגדרתם. קחו בחשבון שכל קמפיין ויראלי שכזה עלול לעורר תגובות פחות סימפטיות של הלקוחות ולכן חשוב לשמור על רגישות הלקוח מתוך מקום של כבוד והעברת מסר שיעורר אהדה.
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט