המהפכה הטבעונית בננוצ׳קה - Media Eaters מדיה איטרס

המהפכה הטבעונית בננוצ׳קה

מאת: אחת שמכורה לננוצ׳קה

 

את המהפכה הטבעונית שעברה מסעדת ננוצ׳קה בשנת 2014 המשרד שלנו ליווה בהתרגשות גדולה. התחזיות היו פסימיות והמדינה כולה החליטה פה אחד שההחלטה הנועזת שלקחה ננה שרייר היא החלטה הרת גורל שתגרום למסעדה להפסיד את תחתוניה ולפשוט את הרגל.

אנחנו יכולים לומר שהמסעדה לא רק לא פשטה את הרגל אלא הפכה את רובנו לטבעונים, חיזקה את קהילת הטבעונים בארץ וגרמה לשינוי בתפיסה הרווחת של רוב תושבי המדינה: אם פעם חשבו שלמי שטבעוני אין מה לאכול ושהטבעונות פוגעת בבריאות, היום זה השתנה לחלוטין. מסע ההסברה של ננה שרייר שיצא לדרך בסמוך לזכייתה של טל גלבוע באח הגדול הרעידה את אמצעי התקשורת וגרמה לכל קרניסט להבין שהטבעונות אינה סתם אג׳נדה – אלא היא דרך חיים המצילה חיים! אנחנו במשרד עבדנו במחוייבות אישית מלאה למסר שחדר לנו ללב וגרם לנו לכתוב כל פוסט ופוסט תוך אהבה גדולה והזדהות עמוקה עם המותג ועם האנשים המרכיבים את המותג.

את ההפיכה ליווינו בצמוד לננה שרייר ולצוות המסעדה ובעמוד הפייסבוק של המסעדה הפצנו לכל עבר תכנים מעוררי הזדהות אשר קראו את הקהל להגיע ולקחת חלק במהלך הנועז. התגובות היו רבות וקריאות שמחה גדולות נשמעו מכל פינות הרשת. הטבעונים שמחו וצהלו על המהלך פורץ הגבולות. הייתה זו עבור הקהילה הלוחמת בעוז הנפת דגל ניצחון והם היו גאים וכל כך שמחים ואנחנו, שזו הייתה היכרותינו הראשונית עם הטבעונות, אימצנו אותה לחיקנו והתרגשנו מאד.

עבורנו הייתה זו זכות גדולה, ללוות מהלך כל כך משמעותי וגדול ששינה את פני התמונה כולה ועוד עשרות מסרים פרסומיים שהגיעו לאחר מכן.

אחרי הפיכת ננוצ׳קה לטבעונית צמחו להן מסעדות טבעוניות כפטריות אחר הגשם והיום, לקהל הטבעוני יש בהחלט מבחר מכובד ועשיר מאד.

זה אחד העמודים המומלצים ביותר בפייסבוק שכדאי מאד לעשות לו לייק – ננוצ׳קה, העמוד הרשמי 

כחלק מהעבודה עם מסעדת ננוצ׳קה נכלל עיצוב אתר אינטרנט, ניהול תכנים וקהילה בעמוד הפייסבוק וקידום ממומן בפייסבוק ובגוגל

 

פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט