מיתוג מחדש לרשת בתי קפה - Media Eaters מדיה איטרס

מיתוג מחדש לרשת בתי קפה

מחלקת מיתוג ועיצוב גראפי

לרשת קקאו הגענו כאשר הרשת מנתה כ – 30 סניפים ובעוד כל אחד מסניפי הרשת נראה בצורה שונה וכפוף לסוג לוגו אחר, צבעים לא אחידים, תפריטים שונים, עיצוב פנים לא זהה, אתרי אינטרנט נפרדים לכל סניף הבנויים ומעוצבים בצורה שונה ובקיצור – כאוס מוחלט שלא איפשר לרשת לגדול ולהתפתח כמו שצריך.
כשנתבקשנו להעביר את הרשת תהליך מיתוג מחדש נתבקשנו להחיל זאת על כל אחד מ 30 סניפי הרשת ואף לעצב חללים שונים בגדלים שונים על פי הזכיינויות החדשות שנמכרו עם הגיענו לרשת. נתבקשנו גם לאחד את התפריט לתפריט רשתי אחד, לבנות אתר אינטרנט אחד המכיל בתוכו קישור לכל אחד ואחד מהסניפים ובעיקר – ליצור מיתוג המבטא אחידות ובעל כללים נוקשים אליהם יהיה חייב כל זכיין להיצמד בעת שהוא מקים סניף חדש או מפעיל סניף קיים ומוציא פרסומים כאלו ואחרים.

כחלק מהמיתוג החדש בנינו אתר אינטרנט חדש ויצרנו ספר מותג הכולל עיצוב לוגו, עיצוב תפריטים, עיצב רכבים, עיצוב מפיות, טנט קארדים, שלטי חוצות לקניונים, רול אפים במגוון גדלים, חסות לפרסומת בטלויזיה, ניהלנו את עמוד הפייסבוק של הרשת ולמרות הניסיון למנות כל מה שעשינו – זה כמעט בלתי אפשרי כי הרשימה ארוכה…

העבודה הייתה מאתגרת אך בסופו של דבר הובילה את הרשת למקום בו היא ממוצבת גבוה יותר, הסטנדרטים כולם עלו והמסרים קיבלו אחידות הגורמת ללקוחות הרשת להרגיש הרבה יותר טוב.

 

 

 

פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט