מיתוג מחדש - Media Eaters מדיה איטרס

מיתוג מחדש

מיתוג מחדש, או רימרקטינג בעגה המקצועית, מתייחס לשינוי קוסמטי שהכרחי לשימור המותג והעצמתו תוך התאמה לרוח התקופה. תהליך שכזה הוא יקר ודורש מחשבה מעמיקה, כך שלעיתים השינוי יכול להיות קל בלבד.
מנהלי מותג מנסים להמנע מתהליך של רימרטינג מן המסד אך מצבים מסוימים לא משאירים ברירה אחרת ולכן זה המעשה הנבון לעשות.
במקרים של פגיעה חמורה במותג המקורי, כמו יחסי ציבור שגויים או תביעת ענק שיוצרת הד תקשורתי, הרימרקטינג היא הברירה היחידה שנשארה. ברגע שמותג מוכתם באות קין, כל אזכור של המותג יעורר קונוטציה שלילית אצל הלקוח, מה שיגרום לצמצום ניכר ומיידי של לקוחות רבים ובריחה למותגים המתחרים. כדי להמנע מטרגדיה שכזו, כדאי למתג את עצמך מחדש מן היסוד. המטרה היא ליצור תפיסה חדשה והיולית אצל הלקוח שנחשף אל המותג החדש.
החלטה נוספת לרימרקטינג תבוא כצורך לשינוי אסטרטגי. תחשוב על עסק קיים שבונה לעצמו קו מיתוג אך לאחר כמה שנים מחליט לשנות מטרות כצורך להתרחב או בשל החלטה מנהלתית. הרימרקטינג הוא אותו הגשר שמאפשר מעבר חלק לקו החדש מבלי לפגוע בתפיסה הקיימת על אותו המותג.
כאשר עסק משיק מוצר או שירות חדש כדאי לבצע מיתוג נפרד לאותו אלמט כדי שלא ייבלע במיתוג של העסק עצמו. הרעיון הוא ליצור באז וחשיפה גדולה סביב המוצר החדש באופן שימשיך את האסטרטגיה השיווקית של העסק ובכך יעלה את העסק שוב אל התודעה. כל רענון שכזה יוצר חשיפה רחבה של העסק עצמו גם ללא פעולה ממוקדת של מנהל השיווק.
לא משנה אם אתם חדשים או מחדשים, חברת מדיה איטרס, המתמחה בשיווק בפייסבוק, תשמח למתג אתכם מחדש.
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט