מיתוג עסקי - התהליך - Media Eaters מדיה איטרס

מיתוג עסקי – התהליך

מטרתו העיקרית של תהליך המיתוג היא ליצור זהות למותג אל מול הלקוח. כדי להציג את אותה זהות אנו בוחרים בתהליך מיתוג עסקי שמתחיל קודם כל בנראות חיצונית. התחרות היום היא גדולה והצרכן הממוצע מוקף סיסמאות והבטחות פרסומיות שאמורות למשוך אותו להעדיף מוצר אחד על פני האחר. אם כן, עליף, כבעל עסק, להבדיל את המוצר שלך משאר המוצרים באותו השוק ולהעצים את הזיקה של הלקוח אליו. תהליך המיתוג הוא שעובד על תחושות שחש הלקוח בנוגע למוצר שלנו.
ראשית, נחקור לעומק את המוצר שלנו, ננתח את הצרכים שהוא מספק אצל הלקוח, נחקור את שוק המתחרים שלנו ונדע מול מי אנחנו מתמודדים בכניסתנו לתחרות. לאחר שהבנו מה מציעים המתחרים ננסה להבדיל את המוצר שלנו באפיון שישיג את מלוא האפקטיביות מול קהל היעד.
תהליך המיתוג כולל בתוכו גם אלמנטים עיצוביים כמו לוגו של החברה, בניית אתר אינטרנט ופתיחת עמוד פייסבוק.
את הלוגו נעצב בצורה שתבליט את המסר הפרסומי העיקרי שלנו. אפשר להשתמש בשורת מותג שמציגה את ההבטחה הפרסומית במידה והמסר לא עובר ויזואלית. צבעים מאוד חשובים כשאנו באים לעצב לוגו מכיוון שהם מעוררים תחושות אצל הלקוח. הרעיון הוא להקל על הלקוח לקשר את הלוגו למותג עם מסר אחר חזק.
תהליך מיתוג הוא תהליך ארוך ולעיתים מייגע שדורש מבעל עסק להיות תמיד עם יד על הדופק, קשוב לצרכים של קהל היעד המוגדר ובעל אורך רוח. זהו השלב הראשוני בבואנו למכור מוצר והוא זה שילווה אותנו לכל אורך הדרך.
חברת מדיה איטרס, המומחית במיתוג ושיווק, תשמח לבנות לך תהליך מיתוגי נכון, קריאטיבי ובעל השפעה.
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט