שיווק יעיל ברשת - Media Eaters מדיה איטרס

שיווק יעיל ברשת

שיווק ברשת האינטרנט איננו מורכב כפי שאנו נוטים לחשוב.

שיווק ברשת האינטרנט איננו מורכב כפי שאנו נוטים לחשוב. ריבוי המונחים גורם לבלבול רב ומיותר. השיטה לקדם אתר אינטרנט של חברה פועלת בשני מישורים: חשיפת גולשים לאתר והפיכתם ללקוחות פעילים שמבצעים פעולות רכישה, או המרה בשפה מקצועית.
אז איך נמשוך לקוחות חדשים?
ראשית, ניצור אתר אינטרנט עם תכנים מעניינים ורלוונטים ונדגיש מילות מפתח שיצוצו במנועי החיפוש השונים.
דבר נוסף שאפשר לעשות הוא לבנות מודעות של באנרים בתשלום באתרי האינטרנט השונים, כמו גם במנועי החיפוש עצמם, שמכווינים אל האתר שלכם וכך מוסיפים לחשיפה גדולה יותר של גולשים.
אפשרות נוספת מתבססת על שיתוף פעולה בינכם לבין האתר שבו החלטתם לפרסם את עצמכם. זה עובד כך שעל כל רכישה שיבצע גולש אצלכם באתר האינטרנט יזכה את האתר, דרכו הגיע אליכם, בתמלוגים מסוימים. אפשרות זו היא אידאלית ומעלה את המוטיבציה לפרסום המודעה עבור שני הצדדים.
אחרי שחשפנו את עצמנו לגולשים נוספים עלינו לעבור שלב ולהפוך את אותם ״מתעניינים״ ללקוחות בפועל ולגרום להם לרכוש מוצרים ושירותים מאתר האינטרנט שלנו. כאשר אנו יוצרים אתר אינטרנט חשוב שנגדיר לעצמנו מראש את המטרה שלשמה הוא נוצר. לאחר שעשינו כן, חשוב לעצב את הדף בצורה שתמקד את הגולש אל עבר ביצוע הרכישה ולהמנע מיצירת גירויים מיותרים שעלולים לקטוע את התהליך.
הניעו את הגולש לבצע פעולה על ידי שימוש בתמונות או טקסטים ומשכוו אותו להשאיר פרטים או לבצע רכישה באתר. בצעו שינויים בעיצוב אתר האינטרנט כדי לבדוק ולמדוד כל העת את השינוי שחל בו מבחינת הגולשים. תתפלאו כמה שצבע או תמונה יכול לקדם את תהליך הפיכת הגולש ״המתעניין״ ללקוח בפועל.
שיווק לא בא ברגל, אבל הרבה ממנו תלוי ניסוי וטעיה. אנחנו, במדיה איטרס, עם הנסיון שצברנו, לא חוששים ולא לוקחים סיכונים מיותרים- אנחנו בטוחים.
פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט