מיתוג ועיצוב גראפי - Media Eaters מדיה איטרס

מיתוג ועיצוב גראפי

מיתוג ועיצוב לעסקים חדשים

לאחר שנים רבות ומגוון עסקים אשר מיתגנו, אנו חורטים על דגלנו ניסיון רב ואהבה עצומה לתחום המיתוג והעיצוב הגראפי.  בעולם כה תחרותי, בו המידע זורם כמים אל הים, התחרות גדלה ומתעצמת מיום ליום. מה שהופך את מיתוג העסק לתנאי הכרחי להצלחתו.

 

מיתוג עסקי נכון כולל גיבוש אסטרטגיה ועקרונות מנחים למותג, איפיון קהל יעד ועיצוב מדוייק של כל סל המוצרים המשוייך לעסק – החל מעיצוב לוגו ונייר המכתבים ועד לעיצוב אתר האינטרנט, הפייסבוק העסקי, יצירת התוכן הויזואלי לאינסטגרם וכן הלאה.

 

מיתוג נכון הוא מיתוג המייצר נוכחות בולטת בשוק. יש ללקוח שלכם שלוש שניות לבחור אם הוא לוקח את השירותים שלכם או את אלו של המתחרים… אל תתמהמהו.

מיתוג לעסקים קיימים

בין אם יש לכם עסק קיים והחלטתם לעשות לו מתיחת פנים, בין אם המיתוג שיש לכם כרגע מיושן ולא עומד בקצב של המתחרים ובין אם לקחתם את שירותיו של מעצב שסיפק לכם עבודה שאינכם מרוצים ממנה – אנחנו כאן בשבילכם.

צוות המעצבים שלנו בעל ניסיון של שנים רבות בעיצוב ומיתוג החברות המצליחות בארץ והוא ישמח מאד להפוך גם את העסק שלכם לבולט וייחודי.

 

אחד הפרוייקטים הבולטים שלנו במיתוג לעסקים קיימים הוא הפרוייקט שביצענו עבור רשת קקאו – רשת ארצית אשר בבעלותה מעל 40 סניפים. הרשת עברה מהפך בכל 40 סניפיה ומאז המהפך התווספו אליה זכיינים רבים.

עיצוב גראפי

הסטודיו שלנו מתהדר בשירות אישי ופרטני בזמן אמיתי ומדוייק לצרכי הלקוח. אנו מגבשים קונספטים בשיתוף מלא ובשקיפות מלאה עם הלקוח, מעצבים ומתמחים בהבאה לדפוס ובהפקות של מוצרים שונים, ביניהם: קטלוגים, ברושורים, ספרים, אריזות, אתרי אינטרנט, אפליקציות, עמודי נחיתה, שלטי חוצות, תפריטים ועוד ואנו מלווים את החלום שלכם משלב הרעיון ועד להפקה בפועל.

אפשרויות תשלום נוחות המאפשרות לכם להקים את המותג עליו תמיד חלמתם

החל מהיום, כל אחד לפתוח עסק ולמתג אותו ברמה הגבוהה ביותר מבלי להתפשר על איכות העבודה ועל עבודה בתקציבים נמוכים. שיטת הליסינג החדשה של מדיה איטרס מאפשרת לשלם על מיתוג ברמה בינלאומית ולשלם על כך מחיר חודשי נמוך מבלי לקרוע את הארנק.

 

לפרטים נוספים על עסקאות הליסינג שלנו, צרו איתנו קשר.

 

שניפגש? הקפה עלינו...

פונט קריאה
רקע לבן
נווני אפור
ניגודיות גבוהה
הגודל טקסט